Aplikacje z audiobookami

1 min czytania

audiobook na smartphone

Co zrobisz, jeśli uwielbiasz czytać, ale nie masz na to czasu? Rozwiązaniem są audiobooki! Dzięki nim możesz słuchać ulubionej powieści w drodze do pracy czy robiąc porządki w domu. Przeczytaj artykuł i sprawdź najpopularniejsze aplikacje a audiobookami w Polsce.

Audioteka

Szukasz wysokiej jakości audiobooków, ale nie chcesz wydawać na nie fortuny? Audioteka to właściwe miejsce. Oferuje ona zarówno płatne, jak i darmowe audiobooki. Miesięczny abonament to koszt 19,90 zł i daje Ci dostęp do ponad 5000 audiobooków, których możesz słuchać tak często, jak chcesz. Audioteka posiada również własne audioseriale i podcasty, które można znaleźć tylko tutaj. Możesz kupić także audiobooki na własność. Każdy z nich kosztuje 19,90 zł. Aplikacja pozwala na słuchanie książek bez połączenia z internetem, a dostępna jest na Androida i iOS.

Legimi

Legimi ma w swoich zasobach 75 tysięcy e-booków i audiobooków. Dzięki abonamentowi możesz je czytać bez limitu. Do wyboru masz umowę, która trwa 12 miesięcy lub subskrypcję bez umowy. PIerwsza opcja to miesięcznie koszt 44,99 zł, a druga 39,99 zł. Być może o tym nie wiesz, ale możesz użyć Legimi do czytania książek na Amazon Kindle i uzyskać bezpłatną wysyłkę dla zakupu tytułów w formie papierowej. Aplikacja Legim działa na urządzeniachi z Androidem i iOS.

Empik GO

Jeśli myślisz o książkach, to zapewne Empik jest pierwszym miejscem, które przychodzi Ci na myśl. Ma to zresztą sens. Potężna sieć sklepów detalicznych sprawia, że jest to świetne miejsce do zakupu nowych tytułów. Firma oferuje również aplikację, w której znajdują się audiobooki. Empik Go to usługa, która daje dostęp do ponad 4 tysięcy audiobooków i 25 tysięcy e-booków. Można też zapłacić 29,99 zł miesięcznie za subskrypcję tylko audiobooków. Aplikacja dostępna jest na Androida i iOS, a bezpłatny okres próbny trwa dwa tygodnie.

Storytel

Storytel daje dostęp do bardzo dużej biblioteki audiobooków w telefonie. Są one podzielone na 19 kategorii, m.in. kryminały, erotyki, poezja dla dzieci, biznes, ekonomia itp. Wybranych audiobooków można słuchać w trybie offline. Miesięczny abonament wynosi 29,99 zł, a każdy nowy użytkownik może skorzystać z siedmiodniowego, darmowego okresu próbnego. Aplikacja Storytel dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.

Lecton

Lecton to serwis, który oferuje Ci ponad 4500 audiobooków za 19,90 zł miesięcznie. Duża część książek jest jednak darmowa. Możesz też znaleźć ponad 150 darmowych polskich podcastów i nagrań relaksacyjnych. Lecton dostępny jest na Androida i iOS.

Spotify

Spotify to świetne źródło audiobooków. Znajdziesz tam wiele książek, ale także liczne podcasty. Subskrypcja Spotify Premium kosztuje 19,99 zł i daje nam dostęp do muzyki, podcastów i audiobooków bez reklam. Aplikacja Spotify jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pęknięta szybka w telefonie

erly
4 min czytania

Co to jest notch

erly
3 min czytania