Jak szybko naładować telefon? 

1 min czytania

szybkie ładowanie telefonu

W celu szybszego doładowania telefonu należy: 

  •  skorzystać z ładowarki błyskawicznej
  •  nie używać telefonu podczas ładowania 
  •  włączyć tryb samolotowy
  • wyłączyć telefon 
  • wymienić baterię (jeśli podejrzewamy, że jest uszkodzona)

Jak działają ładowarki błyskawiczne? 

Ładowark błyskawicznei to akcesoria, które dostarczają energię do urządzeń mobilnych z bateriami – urządzeń, które nie muszą być cały czas podłączone do ściany (w przeciwieństwie do stacjonarnych przedmiotów, takich jak komputery czy telewizory). Dotyczy to smartfonów, tabletów, laptopów, zegarków na rękę, bezprzewodowych słuchawek i głośników itp.

Dzięki nowej funkcji Quick Charge, możesz naładować baterię swojego smartfona w zaledwie kilkanaście minut. Możesz też wykorzystać moc Quick Charge do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń i to przez 3 dni z rzędu. Czy można naładować zwykły telefon ładowarką Quick Charge? Cóż, musisz wziąć pod uwagę, że każde urządzenie wykorzystuje inny standard. Jeśli użyjesz zbyt dużej mocy ładowarki, Twoja bateria szybko straci swoją pojemność.

Telefon bardzo wolno się ładuje – przyczyny 

Często wymienianym powodem problemów z żywotnością baterii w smartfonie jest sama liczba zainstalowanych aplikacji. Kolejnym są powiadomienia pojawiające się cały czas i drenujące Twoją baterię. Rozwiązanie obu problemów jest proste: zmień swoje nawyki.

Jeśli Twój telefon jest uszkodzony, prawdopodobnie bateria zaczęła się już degenerować. Jeśli będziesz musiał wymienić urządzenie lub jego kabel USB, będziesz musiał zapłacić wysoką cenę. Jeśli jednak problem ma swoje korzenie w fabrycznej wadzie modułu ładującego, możesz dochodzić swoich praw i poprosić o nowy produkt w ramach gwarancji.

Pęknięta szybka w telefonie

erly
4 min czytania

Co to jest notch

erly
3 min czytania